Til Menu  
 

Bu bilginin PDF-versiyonu için buraya tıklayın.

EMACS 2017 – Bilgi sayfası

27 Temmuz – 6 Ağustos arasında gerçekleşecek olan European Masters Athletic Championships Stadia (EMACS) 2017 ile Aarhus yazını atletizme adayacağız. 2017 Avrupa Kültür Başkentliğine atanan, gelişmekte olan bu şehir ve komşu tesislerinde, pek çok yeni rekor ve muhteşem spor anları için en mükemmel ortamı yaratacağımıza eminiz. Gelin ve etraftaki en iyi atletlerden bazılarının yer alacağı heyecan verici etkinlere katılın (veya izleyin). 2017de Aarhus’da görüşmek üzere!

Nerede ve ne zaman

EMACS 2017 Danimarkanın Aarhus şehirinde 27 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında yer alacak. En güncel etkinlik tavkimini web sayfamızda bulabilirsiniz – buraya tıklayın.

Nihai takvim bütün kayıtlar onaylandıktan sonra yayınlancaktır. Katılımcıların listesi de aynı zamanda duyrulacaktır.

Nasıl yazılınır

Bütün kayıtlar 23.06.2017 tarihine kadar internet üzerinden Fidals Servizis websitesini kullanarak yapılabilir. Fidals Servizis websitesine gitmek için buraya tıklayın.

Kayıtlar hakkında daha fazla bilgi buraya tıklayarak bulunabilir.

Alakalı yaş grubunuz hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilir ve (eğer varsa) visa gereksinimleri hakkındaki bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Yan- ve sosyal etkinlikler

EMACS 2017 ile bağlantılı olarak, spor fuarı, halka açık yarı-maraton ve, atletler ve eşlikçilerini bir araya geleceği parti gibi pek çok yan- ve sosyal etkinlik düzenlecektir. Daha fazla bilgi ve atletler partisine kayıt için buraya tıklayın.

Nasıl gelinir

Aarhus’a kara, hava ve deniz yolu ile nasıl gelinceğine dair bilgiye ulaşmak için lütfen buraya tklayın.

Ziyaret planlarınız için faydalı olabilecek yerel adres ve haritalar için lütfen buraya tıklayın.

Konaklama

EMACS 2017 katılımcılarına, Aarhus bölgesinde muazzam sayıda kaliteli hotel odalarının yanı sıra hostel, dernek, yaz kulübesi ve kamp alanları gibi alternatifler sunuyoruz.

Konaklama rezervasyonunuzu EMACS organizatörleri aracılığıyla güven ve kolaylıkla yapmak için buraya tıklayın.

Aarhus hakkında

Ziyaretinizi planlamak ve Aarhus ile 2017 yazı boyunca gerçekleşecek olan pek çok etkinlik hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki iki linki ziyaret ediniz.

www.visitaarhus.com

www.aarhus2017.dk

İletişim bilgileri

EMACS 2017 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki adresten bize ulaşabilirsiniz.

EMACS 2017 Information Office/ Informationkontor

Observatoriestien 1

8000 Aarhus C

Denmark

E-mail: info@emacs2017.com