Til Menu  
 

Pro PDF verzi klikněte zde.

EMACS 2017 – Informační leták

Léto v Aarhuse je zasvěcené atletice, kdy se od 27. Července do 6. Srpna koná European Masters Athletics Championships Stadia (EMACS) 2017.

S možnostmi, které skýtá rozkvétajícím město, jmenováno Evropským Hlavním Městěm Kultury 2017, jsme přesvědčeni, že jsme schopni vytvořit perfektní podmínky pro mnoho nových rekordů a skvělých sportovních momentů.

Tak přijďte a přidejte se (nebo se jen dívejte) ke vzrušující události s některými z nejlepších atletů vůbec. Na viděnou v Aarhuse v roce 2017!

Kdy a kde

EMACS 2017 se koná v Aarhuse, Dánsku – od 27. Července do 6. Srpna. Nejpřesnější rozvrh událostí můžete najít na naší webové stránce – klikněte zde.

Finální rozvrh bude zveřejněn po schválení všech registrací. Souběžně bude zveřejněn také seznam všech účastníků.

Jak se přihlásit

Registrace musí být provedena online skrz webovou stránku Fidals Servizis před 23/06/2017. Klikněte zde pro přesměrování na stránky Fidals Servizis.

Více informací o registraci můžete najít zde.

Informace relevantní vaší věkové skupině můžete nalézt zde, požadavky na vízum (pokud potřeba) můžete nalézt po kliknutí zde.

Vedlejší společenské události

Ve spojitosti s EMACS 2017 se bude konat několik vedlejších a společenských eventů, jako například sports expo, veřejnosti otevřený půl maratón a společná party pro atlety a jejich doprovod. Pro více informací a registraci pro účast na party atletů, klikněte zde.

Jak se dopravit

Pro informace o cestování do Aarhusu po pevnivě, letecky či po moři, prosím klikněte zde.

Pro místní adresy a mapy, které vám mohou pomoci při plánování vašeho pobytu, prosím kliknetě zde.

Ubytování

Aarhus nabízí mnoho kvalitních hotelových pokojů a také řadu alternativ, jako napřklad hostely, koleje, chaty, kempy. To vše je k dispozici účastníkům EMACS 2017.

Své ubytování si můžete bezpečně a jednoduše zarezervovat skrz EMACS organizátory – klikněte zde.

Informace o Aarhuse

Pro více informací o Aarhuse a přehled mnohých událostí konajících se v létě 2017, vám nabízíme dva odkazy, které vám mohou být užitečné při plánování vašeho pobytu v Aarhuse:

www.visitaarhus.com

www.aarhus2017.dk

Kontaktní informace
Pro více informací o EMACS 2017 prosím kontaktujte :

EMACS 2017 Informační kancelář / Informationskontor
Observatoriestien 1
8000 Aarhus C
Denmark
E-mail: info@emacs2017.com